پیشنهاد سردبیر

Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png

به گزارش اروم‌نیوز، محسن شکرنیا در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری مراسم گرامیداشت ایام الله دهه فجر که در محل سالن جلسات این شورا برگزار شد، با تقدیر از حضور با صلابت مردم در دفاع از انقلاب، نظام اسلامی و ولایت در اعلام انزجار نسبت به مزدوران استکبار، اظهار داشت: ۲ بهمن نقطه عطف مبارزات انقلابی است.

وی سالروز به توپ بستن گنبد مسجد اعظم و شکل گیری اولین جنگ مسلحانه تاریخ انقلاب اسلامی ایران بین مردم و نیروهای شورشی ارتش در دوم بهمن ۵۷، را نقطه عطف این انقلاب مردمی دانست و افزود: علما، روحانیون و دستگاه های فرهنگی باید برای تبیین و تشریح ابعاد حماسه و رشادت های مردم در آن برهه حساس زمانی تلاش کنند.

شکرنیا با تاکید بر نهادینه کردن این روز، افزود: اگر احساس نیاز برای جامعه پذیری نسل بعدی انقلاب داریم، باید بصورت تمام و کمال در صحنه باشیم و مشارکت کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ادامه داد: زمانیکه برخی از مدیران در یک سفر شهرستانی حضور می یابند، هماهنگی برای بیش از ۲۰۰ نفر اعم از پذیرایی و غیره بدون هیچ تشریفات اداری صورت میگیرد اما برخی از مسئولان حتی برای نصب یک بنر ساده در خصوص ۱۲ بهمن می گویند تامین اعتبار نشده است.

وی با بیان اینکه ۵ تا ۱۱ بهمن هفته استقبال از دهه فجر است، گفت: در برگزاری مراسم های گرامیداشت ایام الله دهه فجر در سال جاری به دلیل تقارن این دهه با ایام الله دهه فجر ملاحظات لازم باید صورت گیرد.

گفتنی است ۱۳ بهمن تا ۸ اسفند سال جاری ایام فاطمیه و سوگواری شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) است.دم د