پیشنهاد سردبیر

Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png
Tabligh2-2.png

به گزارش آناج، سپاه ۳۱ عاشورا از بدو تاسیس همواره نقشی برجسته در معادلات امنیتی، نظامی و فرهنگی منطقه و سطح کشور داشته و به خاطر وجود فرماندهان دریادل و نیروهایی مخلص در هر معرکه‌ای که وارد شده سربلند بیرون آمده است. تیپ عاشورا که در عملیات طریق القدس راه‌اندازی شد با فرماندهی آقا مهدی باکری نمونه‌ای بی‌بدیل از رشادت‌ و ایثار در معرکه‌ی خون و نبرد را به نمایش گذاشت و پس از آن در طی تمام این سال‌ها با حضور فرماندهانی همچون باکری در راه صیانت از دستاورهای انقلاب اسلامی پیش می‌رود.


نتیجه تصویری برای سردار عابدین خرم

 

اینک پس از ۵۱ ماه حضور سردار کریمیان که خود آزاده‌ی دوران دفاع مقدس و از نیروهای زبده‌ی لشکر عاشورا در دوران جنگ تحمیلی بوده است، مردی دیگر از دیار باکری‌ها فرماندهی سپاه همیشه پیروز عاشورا را بر عهده خواهد داشت
سردار خرم کیست؟

سردار سرتی‍پ دوم پاسدار عابدین خرم از فرماندهان دفاع مقدس  است که فرماندهی در عملیاتهای والفجر ۴ ، نصر ۵ ، کربلای ۱۰ و ریس ستاد تیپ ۴۸ فتح و لشکر استقراری سردشت، فرمانده سپاه شهرستانهای پیرانشهر، سلماس، خوی، معاون هماهنگ کننده منطقه مقاومت بسیج استان آذربایجان غربی، فرماندهی لشکر عملیاتی ۳ حمزه (ع) جانشین فرماندهی سپاه شهدا و فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی به مدت ۶۸ ماه را در کارنامه‌ی خدمت خود داشته است.

سردار خرم روز پنجشنبه ۲۸ دی ماه با حضور نمایندگان، مسؤولان استانی و فرماندهان لشکری در حسینیه اعظم لشکر عاشورا به عنوان فرمانده جدید لشکر همیشه قهرمان عاشورا و جانشین سردار غلام عسکر کریمیان معرفی خواهد شد.

گفتنی است سردار کریمیان در کنار شهید مهدی باکری و دیگر یاران وی سال ۵۹ جذب نیروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد و بیشتر در نیروی انسانی، اطلاعات و عملیات لشکر ۳۱ عاشورا خدمت کرد.

در عملیات خیبر بعد از مجروحیت از ناحیه فک و صورت در طلائیه به اسارت دشمن درآمده و بعد از هفت سال در سال ۱۳۶۹ به میهن اسلامی‌مان بازگشت؛ سردار کریمیان در تیپ یکم حضرت عباس لشکر ۳۱ عاشورا با مسئولیت‌های گوناگون ادامه خدمت داد و در شهرهای ارومیه، کرمانشاه، تبریز، قم و اردبیل در پست‌‌های فرماندهی خدمت کرد.